w

Starbucks wkurzył klientów. Od teraz będzie trzeba za to płacić dodatkowo

Reklama

Starbucks podjął decyzję w sprawie napoi odświeżających. Robi się coraz cieplej, więc zaraz pewnie ten problem pojawi się również w Polsce.


Klienci Starbucksa nieźle się wczoraj zdziwili, widząc specyficzne kartki na drzwiach kawiarni. Chodzi tutaj o przeciwdziałanie popularnemu ostatnio zwyczajowi, jaki ludzie stosowali do napojów odświeżających tzn. „beverage”.

W tym momencie w Polsce jest kilka tych napojów i są to:

  • Cool Lime Starbucks Refresha,
  • Strawberry Acai Starbucks Refresha,
  • Pink Coconut Starbucks Refresha,
  • Berry Hibiscus Starbucks Refresha.

Za granicą bardzo popularny stał się proceder polegający na braniu tych odświeżających napojów bez dodatku wody czy lodu.

Będzie za to dodatkowa opłata

Reklama

Trudno powiedzieć, czy tam samo będzie to wyglądać w Polsce, ale jest na to szansa. Bez lodu jeszcze da się zrozumieć, ale bez wody daje to poczucie picia samego syropu – jedni to lubią, inni niekoniecznie.

Skoro jednak sieć reaguje, to najwyraźniej jest to nowa moda. Od 9 maja za złożenie takiego zamówienia będzie trzeba dodatkowo zapłacić.

Nie ma informacji o innych lokacjach, niż USA, ale wiadomo, że prędzej czy później tamtejsze zasady docierają także do Europy. No, chyba że u nas składanie zamówień bez lodu czy wody nie stanie się w lecie popularne.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne