w

1.8 mln subów i tylko 15 tysięcy wyświetleń. Polski kanał na Youtube, o którym zapomnieliście

Na polskim Youtube jest cała masa kanałów, które kiedyś ludzie bardzo chętnie oglądali, a dzisiaj nikt o nich nie pamięta.


Najwięcej kanałów upadło wraz z końcem ery typowych gameplay’ów. Łatwo tutaj wymienić chociażby kanały powiązane z Minecraftem, które kiedyś były ogromne, a dzisiaj mają nawet nie po 10 tysięcy wyświetleń. Ci ludzie dalej tworzą, choć świat o nich w pewien sposób zapomniał.

Pierwszy przykład z brzegu, MagdalenaMariaMonika – będą ją kojarzyć osoby starsze, które pewnie gdzieś tam kojarzą CTSG, czy osoby pokroju Huśka.

Przy 1.04 mln subów, odcinki mają po kilka tysięcy wyświetleń i co ciekawe, nadal są dodawane. Jest wiele kanałów, które zakończyły swoją działalność. Dzisiaj jednak o tych, którzy dalej nagrywają.

Po odklejkach mało kto go ogląda

Kolejny kanał ma 1,01 mln subskrypcji. Krzysztof w przeszłości mocno się plątał w swoich projektach i nawet w ostatnich tłumaczeniach mówił, że nie chce się dostosowywać materiałami do algorytmu:

„(…) Nie chcę mi się robić rzeczy tak, jak trzeba je robić pod dyktando algorytmów, clickbaitów itd. Jakbym chciał mieć w ogóle wielkie zasięgi, to bym zaczął napier****ć na Nitro, Wardęgę, dołączył do Fame MMA. To nie jest trudne, ale mi się nie chce robić takich rzeczy, nie chcę uczestniczyć w czymś takim (…)”

Dzisiaj choć na kanale Gonciarza nadal pojawiają się filmy, to mają one po kilkanaście tysięcy wyświetleń. Ostatnio o youtuberze było nieco głośniej, bo miał nietypową sprzeczkę z jednym z odwiedzanych przez siebie miast.

Tu i tak jest nieźle, bo niektóre materiały mają nawet ponad 100 tysięcy wyświetleń. Tendencja jest jednak mocno spadkowa.​

Obecnie rekordzistami, jeżeli chodzi o słaby stosunek subów do wyświetleń są Bracia Malczyńscy. Kanał ma 1.8 mln subów, a wyświetlenia nawet nowego projektu to dokładnie 16 tysięcy po 4 dniach od dodania. Kanał został kompletnie zakopany.

Wydaje się, że najlepszym sposobem byłoby stworzenie nowego kanału, ale z jakiegoś powodu chłopaki tego nie robią.​

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka