w

Absurdalnie zły pojedynek w Ekipie Friza, który przejdzie do historii “To jest jakiś hit”

Klip: https://youtu.be/6PInskUL8Dw

Sytuacja w Ekipie Friza mocno się uspokoiła, inne wydarzenia na Youtube sprawiły, że o członkach Ekipy praktycznie przestało się mówić.


Ekipa po prostu zajęła się sobą. Ludzie odpuścili im wszystkie te dramy i tylko czasami ktoś ponarzeka, że dana osoba ponownie nagrywa coś wiązanego stricte z jedzeniem. Widać, że praktycznie wszystkim statystyki wróciły do normy i ponownie youtuberzy złapali swój rytm.

Przy tak dużej ilości nagrywanych odcinków oczywiście nadal zdarzają się mniejsze, lub większe wpadki. Tutaj nawet trudno mówić o wpadce, a bardziej dziwnej sytuacji – konkretnie dziwnej rundzie w popularną grę “Kółko i krzyżyk”.

Runda, o której nikt nie zapomni

Marcysia wybrała się do restauracji, w której na stole można było pograć w Kółko i Krzyżyk – wszyscy doskonale znają zasady, a kontekst całego pojedynku można obejrzeć bezpośrednio u youtuberki.

W każdym razie, pierwsza runda gry była tak dziwna, że zdominowała cały odcinek, co nie umknęło widzom:

Dlaczego ludzie tak bardzo się z tego śmieją, że na TikToku jedna runda w Kółko i Krzyżyk jest tak popularna? Cóż:

Klip: https://youtu.be/6PInskUL8Dw

Część widzów się śmieje, że to specjalnie, innym trudno uwierzyć w to, co się tutaj stało. Oczywiście, że każdemu zdarzają się takie “lagi”, czy momenty, w których się za bardzo nie myśli, więc nie jest to nic jakiegoś złego, a bardziej zabawnego.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka