w

Adrian Cios zapomniał, że ma narzeczoną, którą zablokował

W tym uniwersum dzieje się coś dziwnego. Okazuje się bowiem, że Adrian Cios, nagrywając filmiki z innymi, w tym chociażby z Moniką Laskowską, ma narzeczoną.


Narzeczonej Adriana chyba niekoniecznie się podoba to, jak się zachowuje jej mężczyzna. Nikt nie będzie w to jakoś się zagłębiał, bo to kolejne dziwne uniwersum, ale faktycznie wygląda to dość zabawnie.

Adrian pojawia się na filmikach innych kobiet, a ludzie w komentarzach przypominają, że przecież on ma narzeczoną. Ta sama narzeczona tymczasem odpowiada i pisze chociażby:

To dziwniejsze, niż się wydaje

Czyli tak, Adrian Cios, znany głównie z uniwersum Magicali, potem Nikity, następnie walk w Clout MMA, dodaje dziwne filmiki z Moniką Laskowską. Okazuje się jednak, że Cios ma narzeczoną. Ta publicznie mówi o pretensjach wobec Ciosa:

Video

Brzmi jak jakaś abstrakcja. Adrian ma ją zablokowaną? Tak to wygląda. Tymczasem zawodnik Clout MMA dodaje filmiki z innymi dziewczynami, a w komentarzach coraz częściej ludzie mu wytykają, że ma przecież narzeczoną.

Video

Powstają nawet konta na TT, które zajmują się tylko i wyłącznie tą sprawą. Jakieś to takie wszystko bardzo dziwne i coraz bardziej publiczne. Filmiki na ten temat zaczynają zdobywać coraz większą popularność i trudno się dziwić.

Rozwiązaniem tej zagadki był filmik, w którym niby to wszystko było planowane:

Wyszło tak, jak planowaliśmy. Bynajmniej wiemy kto nie był wobec nasz szczery (już w ogóle olewając, że „bynajmniej” oznacza, że ta para nie wie, kto był z nimi szczery).

Video

Przedziwne historie się tam dzieją, za którymi trudno sensownie nadążyć.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka