w

Adriana Chechik, streamerka chwali się, że może to już robić i normalnie wstawia filmik

Adriana Chechik to streamerka, którą większość w Polsce będzie kojarzyć po tym, że złamała kręgosłup podczas wydarzenia organizowanego przez Twitcha.


Adriana Chechik wraca do swojej formy i to w dość zaskakującym stylu. Streamerka po roku ponownie nagrywa filmy wiadomo jakie i chwali się tym we własnych mediach społecznościowych. Sama streamerka nie jest jedną z tych mniejszych influ.

Na samym X śledzi ją ponad milion osób. Na Twitchu ma ponad 860 tysięcy obserwujących. To liczby, które pozwalają jej tytułować się jedną z najpopularniejszych na całej platformie.

Adriana Chechik już może

To chyba różnice kulturowe. Streamerka najpierw zapowiedziała, że po roku organizuje transmisje na swojej niebieskiej stronie, a potem normalnie udostępniała screeny, czy nagrania z tego streama. Może i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie tematyka tych nagrań:

Gdzie ten udostępniony wpis normalnie pokazuje „wszystko” bez żadnego problemu. To dość nietypowe zachowanie wzbudziło wiele komentarzy.

Video

No cóż, jest, jak jest. Przeszło to przez wszystkie kanały informacyjne, więc za granicą ludzie naprawdę przeżywają tę wiadomość. Trudno tylko powiedzieć dlaczego. W sieci na luzie są dostępne nagrania i to za friko. Z drugiej strony, to także aktorka z pomarańczowej platformy, więc nie jest to jakieś niezwykłe.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka