w

„Afera Revowa”. Gimper vs Revo, Sylwester Wardęga. Kanały commentary zaczynają się kłócić same ze sobą

Dzieje się praktycznie to, co przewidywano już wiele miesięcy temu. Kanały commentary zaczynają dyskutować między sobą, a ich zażarte wymian zdań nazywane są już dramami, czy też aferami.


Już od kilku miesięcy mówiło się, że gdy kanały commentary skończą wszystkie tematy dotyczące innych twórców, to przyjdzie moment, w którym zwrócą się przeciw sobie. Czy właśnie to teraz obserwujemy?

I tak i nie, ale faktycznie, kanały newsowe, czy też te typowo commentary zaczynają ze sobą mocno dyskutować. Są kilkudziesięciominutowe story na Instagramie, są odpowiedzi na Twitterze, zaczęło się dziać.

Gimper & Revo & Sylwester Wardęga

Na serwerach Discord cała ta sytuacja nazwana została „Aferą Revową”, oczywiście od Reva. Wszystko to miało swój początek na jednym z wywiadów, jakich udzielił Gimper. Padły tam słowa dokładnie takie, jakie „RealNews” wstawiło w tytuł:

Gimper poprosił także Revo o to, by ten „przestał się trzymać z Sylwkiem za **ja”. I maszyna ruszyła.

Sylwester Wardęga od razu zaczął odpowiadać na to na swoim Instagramie. Posypały się relacje, a youtuberzy i streamerzy przez kilkadziesiąt minut oglądali raz tłumaczenie Wardęgi, drugi raz odpowiedź Gimpera. Najzabawniejsze w tym jest to, że sam Revo nie zabrał jeszcze głosu oprócz napisania, że się odniesie.

Ludzie tak naprawdę sami nie wiedzą, po co i dlaczego ta dyskusja, ale Gimper i Wardęga odpowiadają sobie na Instagramie, najwyraźniej dobrze się bawiąc. Raz jedna strona bardziej zyskuje w oczach widzów, potem druga.

Ostatnia wypowiedź należy do Wardęgi, ale wcześniej najpierw Sylwester zwrócił się do Gimpera, potem ten mu odpowiedział, a to jest ta odpowiedź, która póki co zakończyła temat:

Video

Klip: Coach Życia na Youtube

Praktycznie jednak pewne, że youtuberzy będą o tym mówić na swoich filmach – to temat, który mimo wszystko elektryzuje widzów i wywołuje w nich emocje.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka