w

Przeszukanie mieszkania i zatrzymanie polskiego Youtubera. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Policja miała przeszukać mieszkanie jednego z polskich youtuberów, który od lat wywoływał mniejsze i większe kontrowersje.


Film Sylwestra Wardęgi jeszcze bardziej zwrócił uwagę Polaków na zachowania, jakie przedstawiał na Youtube jeden z twórców. W tym przypadku chodziło stricte o możliwe znęcanie się nad zwierzętami. Mowa tutaj o Guralu, obecnie znanym jako Guralek.

Według tego, co można przeczytać na profilu „Leśny Patrol”, polski youtuber został zatrzymany po tym, jak policja przeszukała jego mieszkanie. Policja zabezpieczyła sprzęt elektroniczny, a Gural miał usłyszeć zarzuty.

Do 5 lat pozbawienia wolności

Ważną kwestią w tej całej sprawie jest fakt, że Fundacja, z ramienia której wszczęto w ogóle całe śledztwo ma status pokrzywdzonej. A to oznacza, że będzie bezpośrednio oskarżać Gurala na sali sądowej.

O Guralu raz jeszcze zrobiło się głośno, gdy Sylwester Wardęga nagrał na jego temat film – przedstawione zostały tam zachowania, które na pewno budzą kontrowersje.

Gural przez wielu był naprawdę lubiany, jego dawni widzowie piszą, że zwyczajnie w pewnym momencie się pogubił, zachowywał się nierozsądnie, co doprowadziło go do tego momentu, w którym teraz się znajduje.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka