Amouranth dostała zakaz robienia takiego streama. Streamerka ujawnia jedyny przypadek

Rozrywka

Reklama

Amouranth dostała zakaz robienia tego jednego, określonego typu transmisji. Zakaz miała dostać od menadżera.

Amouranth, najpopularniejsza streamerka Twitch, wspomina, że w sumie w swojej karierze nie miała takich przypadków, gdy ktoś zakazywał jej przykładowo streamować określonych rzeczy. Naturalnie miała kilka banów, te jednak wpłynęły pozytywnie na jej popularność.

Ba, Amouranth uważa nawet, że bycie banowaną to na początku bardzo ważna sprawa. To właśnie jej bany przysparzały jej większej popularności i przekładały się bezpośrednio na ilość widzów. Były jednak transmisje, które nigdy nie doszły do skutku.

Zakazany stream na Twitchu

Reklama

Jedną, jedyną transmisją, jakiej Amouranth nie mogła zrobić, było spanie w basenie. Oryginalnie chodziło o to, by streamerka leżała tyłem do kamery i spała na dmuchanym materacu. Menedżer się jednak na to nie zgodził.

Powodem były względy bezpieczeństwa. Raz, że Twitch mógł to uznać za niebezpieczne zachowanie, a dwa, że po prostu było to nierozsądne.

Reklama

Wygląda więc na to, że jest to jedyny typ transmisji, jakie nigdy nie dojdą do skutku w tej basenowej mecie. W sumie trudno się dziwić. Każdy doskonale wie, że spanie w basenie czy ogólnie na jakimkolwiek zbiorniku wodnym jest bardzo nierozsądne.

I tego nawet nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Twitch mógłby to uznać jako zagrożenie, już nie wspominając o tym, że po prostu był to słaby pomysł.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej