w

Amouranth, popularna streamerka pokazała, ile zarobiła w 4 lata z OF

Reklama

Amouranth zdecydowała się ujawnić swoje pełne zarobki z niebieskiej platformy.


Amouranth zarabia olbrzymie wręcz pieniądze. Częściowo przez wzgląd na niebieską platformę, częściowo na inne jej biznesy. Widać, że opinia ludzi jakoś jej nie przeszkadza w dobrym śnie w prawdopodobnie bardzo drogim domu.

Okazuje się, że miesięcznie streamerka w ciągu czterech lat wyciągała blisko milion dolarów. To są wręcz chore pieniądze, jak na niebieską platformę. Oczywiście jest to 0.01% wszystkich użytkowników, jacy tylko są na OF.

Amouranth zarobki w ciągu 4 lat

Reklama

Całościowo Amouranth w ciągu czterech lat działalności na OF zarobił 57 milionów dolarów. Nie, to nie jest pomyłka. Daje to blisko milion dolarów na miesiąc. Jak pisze Linde, jeden z użytkowników X wygląda to tak:

  • 950 tysięcy dolarów na miesiąc
  • 218 tysięcy dolarów na tydzień
  • 31 tysięcy dolarów dziennie
  • 1300 dolarów na godzinę
https://twitter.com/00Linde/status/1744801317464203657

Amourant dużą część inwestowała, więc jej konto może wyglądać bardzo ciekawie. Streamerka ma mnóstwo biznesów tak samo dużych, jak i małych. 57 milionów dolarów to już kwota, którą naprawdę trudno byłoby przejeść.

Większość ludzi nigdy nie zarobi tyle, ile streamerka w te cztery lata. A wszystko to dzięki pokazywaniu się w basenie na Twitchu. Mimo wszystko Amouranth nie była losową streamerką. Tzn. robiła te baseny najczęściej, najwięcej odpisywała ludziom, wymyślała nowe sposoby na zdobywanie widzów i dostawała specyficzne bany. Wykorzystała dobry moment na swoją osobę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka