Amouranth, topowa streamerka Twitch pokazuje swoje zarobki z OF. Co dwa dni wypłaty

Rozrywka

Reklama

Amouranth to jedna z najbardziej rozpoznawalnych streamerek Twitch, która jednocześnie znajduje się w 0.01% najlepiej zarabiających osób na OF.


Wszyscy wiedzą, że te najlepiej zarabiające osoby na OF mogą liczyć na grube miliony, natomiast rzadko kiedy ktokolwiek publikuje swoje zarobki. Amouranth jest jedną z tych influencerek, która nie ma żadnego problemu z pisaniem o pieniądzach, więc na jej Twitterze regularnie można zobaczyć, ile mniej więcej zarabia.

Ostatnio chwaliła się przychodami ze stacji paliw, teraz przyszła pora na serwis OF. Jak pokazuje, praktycznie co dwa dni wypłaca sobie „skromne” 100 tysięcy dolarów. Warto wspomnieć, że w przeliczeniu jest to na dzień dzisiejszy około 468 tysięcy złotych.

Reklama

Ile zarabia w miesiącu?

Reklama

Miesięcznie streamerka zarabia około 1.5mln dolarów, czyli w przeliczeniu około 7mln złotych. I tak miesiąc w miesiąc, o przełożyło się na 27 milionów dolarów w całości dla streamerki.

Amouranth nadal aktywnie streamuje na Twitchu, a jej oglądalność tylko rośnie. Transmisje ogląda średnio około 11 tysięcy osób.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej