Polka występująca na kamerkach i filmach dla dorosłych z przytykiem do polskiej streamerki Twitch?

Rozrywka

Reklama

Ostatnio w temacie OF jest naprawdę bardzo głośno, szczególnie na polskim Twitchu i Youtube.


OF to na pewno dla wielu osób naprawdę kuszący kierunek. Szczególnie, że dziewczyny nie muszą tam wstawiać nic niesamowitego. Równie dobrze mogą publikować nieco inne ujęcia tego, co znajduje się na ich Instagramie.

Oczywiście nikt nie każe nikomu za to płacić, ale ze względu na ogólną opinię o OF, ludzie uznają to za coś złego. Co ciekawe, w temacie tym wypowiedziała się Polka, którą można spotkać tak samo na kamerkach, jak i w serwisie z żółtym logo.

Coraz goręcej w temacie OF

Reklama

Jedna z dziewczyn na swoim Twitterze napisała:

Reklama

Ludzie od razu uznali, że jest to przytyk do mrs_honey – polskiej streamerki Twitch, której dokładnie to zarzucano. Z resztą, w temacie pojawił się nawet Zony:

Odpisała także streamerka Twitch – Senekofobia, która sama planuje założenie OF. Dzisiaj wiadomo, że nie pojawią się tam jej zdjęcia, a sama zajmie się malowaniem.

Ponoć nie chodziło w tym temacie o mrs_honey, ale dosłownie wszyscy tak to odebrali. Jeżeli chodziło o wywołanie kontrowersji, to zdecydowanie się to udało.

Widać, że wywołuje to coraz więcej emocji, skoro wypowiadają się w tym temacie osoby, które faktycznie mają z tym więcej wspólnego.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej