w

Basenowa streamerka zagrała na nosie wszystkim, którzy narzekali. Zainwestowała w…

Amouranth, którą większość będzie kojarzyć typowo z basenów, pochwaliła się swoją nową, dość specyficzną inwestycją.


Amouranth to bardzo nietypowa streamerka, która wykorzystała Twitcha do promocji swoich innych mediów, takich jak chociażby OF. Twitch sam nie do końca wiedział, jak podejść do basenowych streamów, więc finalnie po prostu stworzono dla takich osób dodatkową kategorię.

Streamerka już jakiś czas temu pochwaliła się inwestycją w stację benzynową, a teraz “włożyła” 7 milionów dolarów w coś, co spokojnie mogłoby być memem.

W co może zainwestować basenowa streamerka?

Amouranth w swoich mediach społecznościowych podzieliła się informacją o kupnie firmy zajmującej się tworzeniem basenowych zabawek. Łączna kwota inwestycji wyniosła ponoć 7 milionów dolarów, czyli około 28 milionów złotych.

Ruch ten jest naprawdę bardzo nietypowy, ale ma wiele sensu. Streamerka praktycznie na każdej transmisji korzysta z jakichś basenowych przedmiotów, więc teraz może po prostu promować “swoje” produkty.

Przypomnijmy, że Amouranth miesięcznie zarabia średnio 1.5mln dolarów, dla niej taka inwestycja to oczywiście spory wydatek, ale znowu nie tak duży, jak mogłoby się wydawać.