w

Basenowe streamerki Twitch w szoku. Posypały się bany nawet za same stroje kąpielowe

Trudno mówić jeszcze o jakimś przełomie, ale na pewno kilka streamerek zostało w ostatnich godzinach zbanowanych i to z powodu, który wcześniej nie przewijał się zbyt często.


Twitch zbanował kilka popularnych streamerek z tym samym powodem, czyli “nieodpowiedni strój”. Jest to o tyle ciekawe, że Twitch zbanował kobiety za to, że miały na sobie stroje kąpielowe i to przy basenach.

Jeden ban jest prawdopodobnie za zdjęcie profilowe – choć na ten moment wiele z tych informacji to tylko domysły. Streamerki pokazały screeny z informacją o banie, ale jak to bywa przy Twitchu, nie są one zbyt precyzyjne.

Bany streamerek na Twitchu

Najwięcej mówi się o banie Corinny Copf. To popularna streamerka, która wróciła na TTV zaledwie miesiąc temu.

To w tym przypadku widzowie podejrzewają, że mogło chodzić o zdjęcie profilowe i nieodpowiedni strój właśnie na nim. Inne bany są już bezpośrednio za to, co działo się na streamach.

Nie wiadomo, czy jest to jakaś zorganizowana akcja Twitcha, czy może zwyczajnie platforma zaczęła ostrzej patrzeć na streamerki przez pryzmat swojego regulaminu. Do tej pory wszystko zależało od interpretacji moderacji.