w

Biedronka i Lidl wprowadzają lody Ekipy. Od kiedy będą dostępne, cena i więcej

Dwie duże sieci sklepów potwierdziły, że będzie można u nich kupić lody Ekipy Friza.


Lody Ekipy na ten moment są praktycznie nie do zdobycia. Jeżeli się gdzieś pojawiają, to niemal natychmiast są wykupowane. Wszystko dlatego, że ludzie dzielą się lokalizacjami sklepów na swoich grupach na Facebooku i po prostu kupują po kilkadziesiąt sztuk.

Teraz będzie nieco łatwiej. Wszystko dlatego, że dwie duże sieci sklepów potwierdziły wprowadzenie lodów do swojej oferty. Będą więc w większości miast w Polsce. O jakie sklepy chodzi?

  • Biedronka – Od 22 kwietnia
  • Lidl – Od 26 kwietnia

Lidl, Biedronka i lody Ekipy

Oficjalnie wiadomo, że od 26 kwietnia 2021, czyli od poniedziałku będziecie mogli kupić lody Ekipy w Lidlu. Oferta ma być ważna do środy, prawdopodobnie sklep w ten sposób będzie oceniał, czy warto inwestować więcej pieniędzy. Oczywiście do wyboru nadal macie dwa smaki i nic w tym temacie się nie zmienia.

Warto więc 26 kwietnia zajrzeć do Lidla, potem może być już średnio z dostępnością. Głównie dlatego, że nawet sklep podaje albo środę, albo do “wyczerpanie zapasów”. Wcześniej, bo już jutro będzie można kupić lody w sieci sklepów Biedronka. Jak czytamy na oficjalnym profilu Facebook:

“Lody Ekipy wjeżdżają do wybranych sklepów Biedronka. Warto ich spróbować i to nie tylko ze względu na papierek. Są w supercenie, hajs się zgadza”

Cena w Biedronce to 1,69zł. Dostępność tak samo albo do wyczerpania zapasów, albo do 28 kwietnia 2021. Oferowane smaki to:

  • sorbet truskawkowy w polewie z gumy balonowej z cukrem strzelającym
  • sorbet cytrynowy w polewie z gumy balonowej z cukrem strzelającym

Przypomnijmy, że Koral uruchomił niedawno dodatkową linię produkcyjną. Dzięki temu wychodzi nawet jeden milion lodów Ekipy dziennie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka