w

Bolesławiec i film, którego wszyscy szukają. Wyciekło nagranie, jak nastolatek… Kolejne „Krosno”

Było Krosno, były Gorlice, a teraz wszyscy mówią o miejscowości Bolesławiec. Miało się tam wydarzyć to, co pierwotnie w Krośnie, ale naprawdę.


Zawsze do takich spraw należy podchodzić z ogromnym dystansem. Według niepotwierdzonych informacji, jakie znajdują się obecnie w Internecie, w Bolesławcu miało dojść do aktu z udziałem nastolatka. Większość z tych domysłów to jedynie plotki, ale nagranie jak najbardziej istnieje.

Bolesławiec i tamtejsze Krosno

W sumie byłoby to już Krosno 3.0, natomiast przypomnijmy, że oryginalnie film z Krosna był jedynie żartem. Tutaj nie wygląda to na żart, ale nie da się potwierdzić tożsamości osób występujących na nagraniu (może to i dobrze), nie wiadomo, z jakiego okresu pochodzi film. Materiał został wrzucony na Twittera i przeszedł już na TikToka.

Na pewno jest to w Polsce, bo pada tam już słynne „Nie tak szybko, bo się zadławię”.

Skąd ludzie wiedzą, że chodzi o „pierwszaki z Bolesławca”? Tego nie wiadomo. Wersji tego filmu jest masa na Twitterze, natomiast oczywiście bez cenzury tym razem nie możemy go opublikować ze względów prawnych.

Zapewne wyjaśni się to w kolejnych dniach, może nawet godzinach. Na razie ludzie wierzą, że film przedstawia akcję w Bolesławcu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka