w

Bonkol do Nieuczesanej: “Hostnę ją, jeżeli zrozumiem wszystko co powie”. Nie minęło 30 sekund

Bonkol podczas jednej ze swoich ostatnich transmisji zastanawiał się, kogo zhostować na zakończenie streama.


Bonkol nie jest zbytnio kojarzony z League of Legends i nic dziwnego. Gra w różne produkcje i ma raczej starszą widownię. Na Twitchu obserwuje go blisko 140 tysięcy osób, natomiast jego oglądalność zazwyczaj wynosi 500-1000 widzów.

Streamer wie jednak sporo o samym Twitchu i osobach, które pojawiają na platformie. Podczas jednego z ostatnich streamów, Bonkol rzucił małe wyzwanie Nieuczesanej.

Bonkol i jego host Nieuczesanej

Hostosowanie na Twitchu oznacza tak naprawdę przekierowanie ruchu z jednego streama na drugi. Robi się to zazwyczaj na koniec transmisji, by komuś pomóc w zdobyciu popularności, lub tak po prostu w ramach miłego gestu.

Bonkol zastanawiając się kogo zhostować dostał wiadomość na czacie o tym, by swoich widzów przekierować do Nieuczesanej.

“Dobra, jeżeli zrozumiem wszystko, co powie przez najbliższe 60 sekund, to ją hostnę”

Wystarczyło niecałe 30 sekund, by Bonkol nie zrozumiał jednej z wypowiedzi. Choć ona była stosunkowo wyraźna. Jeden z najpopularniejszych klipów na kanale streamerki to ten z tytułem “Co ona pie**oli”, który naprawdę trudno rozszyfrować.

Z czego to wynika? Prawdopodobnie chodzi tutaj o aparat na zęby, lub po prostu szybkie mówienie. Wielu streamerów ma podobny “problem”. Jednym z nich jest xQc, obecnie najpopularniejszy streamer na Twitchu, który wielokrotnie musiał wyjaśniać, że to jego włoskie korzenie sprawiają, iż często mówi zbyt szybko i niezrozumiale.