w

Boxdel odchodzi na jakiś czas z internetu. Włodarz Fame MMA zrezygnowany z wszystkiego

Boxdel na pewno ma trudny, jak nie najtrudniejszy dla siebie czas.


Okazuje się, że walka na Fame MMA miała być „finisherem”, jeżeli chodzi o obecną działalność. Stano Boxdela najlepiej oddaje rozmowa z Mateuszem Kaniowskim, który celnie punktuje Michała. Wystarczyło jedno pytanie, by zrozumieć, jak Boxdel ma obecnie ciężko:

Video

Film: https://youtu.be/Dg9ZDoiGkL4

Ten kontakt z Sylwestrem, mocne słowa innych w stronę Boxdela to temat, który zaczyna włodarzowi Fame MMA bardzo ciążyć. Wystarczy wspomnieć tutaj o Tyborim, który kilka dni temu wprost przyznał się do ustawki:

Video

Boxdel póki co robi przerwę od internetu

To odchodzenie z internetu przez influencerów wygląda zazwyczaj tak samo, ale rzeczywiście Boxdel zapowiedział przerwę. Jak ocenia Mateusz Kaniowski, to bardzo dobra decyzja biorąc pod uwagę obecny stan włodarza Fame MMA.

Video

Film: https://youtu.be/Dg9ZDoiGkL4

To na pewno nie jest łatwy moment dla Boxdela, który jedno robi, drugie robi i trzecie opowiadają na jego temat „koledzy”. Sam Boxdel na pewno mógłby ujawnić wiele rzeczy na innych influencerów i widać w jego wypowiedziach spory żal do osób, które dzisiaj stają w roli moralizatorów, gdzie kompletnie nie powinni zajmować takiej pozycji.

Chwilę temu Boxdel mówił jeszcze o tworzeniu kanału Ogar, czy innych projektach. Widać, że obecnie trudno mu odnaleźć ten zdrowy balans i kierunek, w którym chciałby dalej iść.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka