w

Zawodnik Fame MMA zaatakował już na trybunach, po swojej walce

Nikogo specjalnie nie powinno dziwić to, o kogo chodzi. Do takiej sytuacji dochodzi już kolejny raz.


Wokół Fame MMA jest sporo emocji tak samo w oktagonie, jak i poza nim. Jeden z zawodników miał po swojej przegranej walce tyle sił, że postanowił trochę jeszcze podymić za kulisami. Kamery samego Fame tego nie objęły.

Adrian Polak z jakiegoś powodu rzucił się na inną osobę, choć trudno powiedzieć dokładnie na kogo i dlaczego. Okoliczności pozwalają tworzyć wokół tego dowolną narrację, jaką tylko by się chciało. Według informacji przedstawianych na X, spięcie nastąpiło z Gregiem znanym właśnie z tego portalu społecznościowego.

Adrian Polak za kulisami Fame

Adrian Polak rzucił się z rękami na osobę trzecią. Na jego profilu nie ma jednak o tym ani słowa. Też nie wiadomo dokładnie co tam zaszło i skąd tak mocna reakcja samego Adriana Polańskiego. Niezależnie jednak od wszystkiego, to ponownie dziwna sytuacja z jego udziałem.

Video

X: https://twitter.com/kzvsky/status/1756426443968385395

Emocji na pewno było tam ogólnie bardzo dużo, nie tylko w tej konkretnej sytuacji. Ale trudno się temu specjalnie dziwić. W końcu jest to Fame MMA, gdzie wiele osób naprawdę ma spore problemy z kontrolowaniem się.

Adrian Polak wczorajszy swój pojedynek przegrał, co było dla wielu zaskoczeniem. Finalnie jednak jego przeciwnikiem był Josef, który doszedł do finału. Można więc w pewien sposób usprawiedliwiać tutaj Adriana.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka