w

Boxdel potwierdza istnienie jego filmu 18+. Co dziwnego robił na nim Włodarz Fame MMA?

Boxdel podczas swojego programu potwierdził, że istnieje film 18+ z jego udziałem. Co zabawne, youtuber jest przekonany, że prędzej czy później on wypłynie.


Nitro ostatnio nieco ściera się z Boxdelem, ale raczej nikt nie sądził, że finalnie zmieni się to w informacje o tym, że Boxdel brał udział w filmie 18+. Z tego, co mówi youtuber i jednocześnie włodarz Fame MMA, plotki o tym faktycznie były prawdziwe.

Nie jest to jednak taki film, jak ludzie myśleli. Jeżeli wypłynie, to i tak będzie dość zabawnie, a prawdopodobnie trochę osób posiada ten materiał. Jak mówi Boxdel, ten raczej nie ma się czego wstydzić. Całość wypłynęła w dyskusji pomiędzy Boxdelem a Nitro – nikt nie sądził, że skręci to w tak dziwną stronę.

Boxdel i jego specyficzny film

Podczas programu Boxdel potwierdził:

Powiem tak, jest taki filmik, gdzie rzeczywiście gdzieś tam dla beki wziąłem i wyciągnąłem i robiłem lasso. (…) Ale no, jakby wydaje mi się, że to jest kwestia czasu, że kiedyś tam wypłynie tak naprawdę.

Jeżeli to kiedyś wypłynie, to ani trochę nie będę się wstydzić, nie mam problemu, jest okej(…).

Klip: https://www.youtube.com/c/Aferkitv

Trudno powiedzieć, ile osób ma ten film i czy w ogóle jakkolwiek zaszkodziłby Boxdelowi. Już jedna osoba opublikowała “smutnego ziomka” i w ogóle nie miało to żadnego znaczenia dla jej kariery. U włodarza Fame to jednak trochę inny kaliber, ale i tak raczej nie wpłynie jakoś szczególnie na federację.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka