w

Boxdel przeprasza polskiego youtubera. Teraz Fame MMA może tylko żałować, że “nie ogarnęło”

Boxdel na swoim Twitterze przeprosił jedną z osób, którym FAME MMA przeszło obok nosa.


Freakowe gale coraz bardziej się rozwijają, pojawiają się tam przede wszystkim nowe osoby, które bywają naprawdę zaskakujące. Już od wielu miesięcy członkowie Xayoo Industries zachęcali Fame MMA do podpisania jednej z osób, które odkrył sam Xayoo.

Finalnie do tego nie doszło, a teraz Fame MMA może tylko żałować, bo osoba, którą w pewien sposób odrzucono, robi content wokół Prime MMA i to tak głośny, że o tej federacji wiedzą teraz wszyscy.

Boxdel przeprasza

Boxdel na swoim Twitterze przeprosił Bagietę (Bagietka Michael), czyli youtubera, a właściwie streamera, który rozpoznawalny jest głównie za sprawą Xayoo Industries. Finalnie okazało się, że Xayoo miał dobrego nosa i Bagietka potrafi dymić tak, jak chyba obecnie nikt inny.

Uderzenie Kapeli głową widzieli chyba wszyscy, wczoraj Bagietka rozbił także coś, co przypomina płytę gipsową.

Bagieta jest wręcz stworzony do tego typu klimatów. Jest nieprzewidywalny i raczej odbierany pozytywnie, choć czasami jego zachowanie bywa niezrozumiałe. W każdym razie Fame MMA nie ogarnęło i to mimo tego, że Boxdel miał o tym porozmawiać z pozostałymi włodarzami. Fame może teraz tylko żałować, że nie zadbało o Bagietkę bardziej.