w

Boxdel przyznaje, że palec w oku przy F2F to był farmazon. Włodarza Fame MMA trochę poniosło

Na Face2Face Boxdela i Jóźwiaka doszło do uderzenia pięścią. Boxdel tłumaczył, że Jóźwiak włożył mu palec do oka i stąd jego reakcja.


Wczoraj odbyła się konferencja Fame MMA, podczas której Boxdel uderzył pięścią swojego przeciwnika – Pawła Jóźwiaka. Było to ponoć spowodowane tym, że Jóźwiak włożył palce w oko Boxdela. Problem w tym, że żadne nagranie tego nie potwierdza.

Już po całej konferencji Boxdel przyznał, że sam oglądał nagrania i tylko mu się wydawało, że dostał ręką w okolice oczu. Padło tam nawet zdanie: „no pomyliłem się”.

Boxdel „trochę się pomylił”

Cała spina była dość mocna, wiele osób było nieźle zaskoczonych uderzeniem nawet nie z otwartej ręki, a po prostu pięści.

Video

Sam Boxdel tłumaczył to tym, że Jóźwiak włożył mu palec do oka, na co włodarz Fame MMA odpowiedział uderzeniem pięścią. Ludzie doszukiwali się na klipach tego palca w oku, ale nikt nic takiego nie widział. Nie potwierdziły tego także ujęcia z innych kamer, więc finalnie Boxdel przyznał, że się pomylił.

Video

AITuber Shoty

Wczoraj ogólnie było spokojniej, natomiast trzeba brać pod uwagę fakt, że na konferencji zabrakło czterech zawodników. Walka Karolka z Mandziem jest odwołana, więc nie ma sensu ich w ogóle przywoływać do stołu, a Rafonix nie może się pojawić na Youtube, więc nie było także Mixera.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka