Boxdel wyprowadził się z Goats. Dziwna reakcja reszty youtuberów z projektu

Rozrywka

Reklama

Goats stanęło pod dużym znakiem zapytania. Boxdel wyprowadził się z Ambasady przeczuwając, że Wardęga coś szykuje.


Boxdel według słów Wardęgi do samego końca mówił, że jest czysty. Powiedział mu dopiero w ostatnim tygodniu, że nie do końca. Ogólnie wygląda na to, że Goats może kompletnie przepaść. Dlaczego?

Z tego, co mówi Sylwester, chłopaki nie interesowali się Goats’ami przez kilka tygodni. Relacje z Boxdelem były bardzo napięte, bo ten wiedział, że powstaje materiał Sylwestra, w którym zostanie zawarty wątek zawieszonego w tym momencie włodarza Fame MMA.

Boxdel się wyprowadzi

Reklama

Ciekawą informacją jest fakt, że Boxdel miesiąc temu wyprowadził się z Ambasady i nie mieszka już tam, gdzie przebywał Wardęga.

Reklama

Video

Klip: https://www.youtube.com/watch?v=Ckxxm_jEq-Q

Wardęga też powiedział, co z innymi członkami Goats. Izak wyraził duże zaniepokojenie, miało to go mocno podłamać. Jest to chyba jedyna osoba, która z tej całej ekipy jest nadal „na łączach”. Wojtek Gola nie odpowiadał Sylwesterowi, podobnie Błoński.

Video

Można jednak zrozumieć, że Wojtkowi odcięli prąd. Z drugiej strony… Raczej znalazłby sposób, by podłączyć się do sieci. Ogólnie widać ze wszystkich relacji, że jest tam mocne napięcie. Boxdel się wyprowadził, co prawda wpadał do Ambasady, ale ponoć głównie by zapytać o film.

Youtuberzy mają nagranych kilka odcinków, ale nie wiadomo, czy w ogóle w obliczu tych wydarzeń się pojawią. Po filmie Konopa wszyscy mają się spotkać i podjąć decyzję odnośnie tego, co dalej.

  • Na Twitterze szybciej – tutaj.
Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej