w

Boxdel, youtuber, wypuści Lody Louda. Jaka będzie cena, jak będą wyglądać te lody, kiedy się pojawią?

Boxdel już oficjalnie zapowiedział swoje nowe lody. Nikt się nie spodziewał, że będą nazywać się “Lody Louda”, kompletnie nikt.


Friz osiągnął duży sukces ze swoimi lodami, a teraz Boxdel chce to powtórzyć, a może nawet i przebić. Youtuber oficjalnie już zapowiedział swoje własne lody. Wiadomo o nich całkiem sporo, bowiem nie będą to takie lody, jak te od Friza.

Co to oznacza? Lody Louda będą w kubeczku, ich gramatura ma wynosić tyle, ile dwie standardowe gałki, czyli około 125 gramów, przynajmniej tak twierdzą youtuberzy. To jednak nie wszystko.

Lody Louda – Cena, gdzie, kiedy

Lody mają być w kubeczku, a po otwarciu każdy będzie musiał dodatkowo przebić się przez karmelową polewę. Na razie ma być jeden smak. Boxdel pomiędzy swoimi wypowiedziami wtrącił “Lion”, ale potem tłumaczył, że nie ma to ponoć nic wspólnego. Można się jednak domyślać, że coś idzie w tym kierunku.

Cena lodów to kolejna zabawna sprawa, jak to przy Boxdelu. Najpierw youtuber wspomniał o 9, 10 złotych. Potem zszedł na 6, a potem dostał wstępną wycenę od wspólnika. Z tego, co mówił i jak zachowywał się Boxdel, to cena może być znacznie wyższa.

Nie wiadomo, kiedy lody się pojawią, ale można się domyślać, że wszyscy celują stricte w lato. Skoro jest już cały projekt, smak i youtuberzy mają już wycenę, to wszystko może wystartować w ciągu kilku tygodni.