w

Boxdel został wyzwany do walki przez zawodnika, który już występował na Fame MMA

Boxdel kolejny już raz został wyzwany do walki. Z kim tym razem?


Boxdel na ten moment standardowo ma wiele projektów, z czego najbardziej przykłada się prawdopodobnie do Aferek i oczywiście Fame MMA. Youtuber od jakiegoś czasu postanowił skupić się na konkretnych rzeczach i nie rozpraszać dodatkowymi projektami.

W tym postanowieniu może mu przeszkodzić jeden z zawodników, którzy byli już w Fame MMA. Podczas jednego z wywiadów uczestnik “Fist Universe” wyzwał Boxdela na pojedynek mówiąc: “Ja chcę walki z Boxdelem”.

Konflikt, czy coś innego?

O kogo chodzi? O Filipa Zabielskiego, TikTokera, który chce zawalczyć z Boxdelem, choć nie ma tutaj żadnego konfliktu. Zawodnik podczas jednego z wywiadów powiedział:

“Ja chcę walki z Boxdelem ogólnie. Wielki włodarz Fame MMA, chcę z Tobą walki Boxdel. Sportowa bitka, nic do ciebie nie mam, chcę z tobą walczyć po prostu”

Czy Boxdel się zgodzi? Raczej nie, choć próbować można. Są małe szanse na to, że włodarz Fame MMA w ogóle będzie chciał wyjść do pojedynku z kimś typowo spoza federacji i że w ogóle pojawi się w oktagonie w roli walczącego.

Szczególnie, że youtuber skupia się obecnie na swoich rzeczach, których nie chce zaniedbać. A jak wiadomo po innych influencerach, treningi bywają naprawdę wycieńczające.