w

Boxdel zbanowany na Twitterze. Ale włodarz Fame MMA będzie z tego zadowolony

Twitter, czy też obecnie X zawiesił konto, które ostatnio wywoływało wiele różnych emocji.


Boxdel prosił, by to konkretne konto zgłaszać. I tak, po kilku dniach X uznał, że faktycznie jest to podszywanie się. Mimo tego, że był to oczywisty fejk, to wiele osób komentowało pod nim kompletnie nie zdając sobie sprawy z tego, że odpowiada na trolla.

Słabo zaczęło się robić, gdy konto promowało krypto i jakby nie było, rosło na konkursach. Publikowano tam różne rzeczy, w tym także takie, które potem z jakiegoś powodu przebijały się do mainstreamu.

Konto został zbanowane

Konto nie wytrzymało zbyt długo, ale i tak pokazało, jak w tym momencie łatwo jest się przebić publikując kontrowersyjne rzeczy pod czyimś wizerunkiem. X miał spory problem ze zbanowaniem konta, które istniało spokojnie przez kilkanaście dni, generując milionowe zasięgi.

Obecnie wchodząc na konto widnieje jedynie informacja o tym, że zostało ono zablokowane. Warto wspomnieć, że Boxdel sam apelował, by konto zgłaszać.

Czy pojawią się naśladowcy? Na pewno. Jest obecnie kilka kont podających się za innych i raczej trudno tego uniknąć w momencie, gdy w tak łatwy sposób można zdobyć atencję.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka