w

Brak filmów na Youtube od 3 miesięcy. Największy polski kanał commentary kończy z tym rodzajem filmów

Reklama

To już praktycznie pewne. Największy i najbardziej opiniotwórczy polski kanał commentary odchodzi od swojej działalności. Zajmie się czymś nowym.


W Polsce jest wiele kanałów commentary, które z czasem zaczęły zmieniać swój kierunek na przekazywanie informacji. W historii polskiego Youtube’a było kilka naprawdę znaczących twórców, których głos był niesamowicie istotny.

Wśród nich można wymienić chociażby Gargamela, ale i także w pewnym momencie Sylwestra Wardęgę. Z pranków wszedł w commentary, a ludziom niesamowicie się to spodobało. Niestety wszystko wskazuje na to, że to już koniec tego formatu.

To już koniec commentary, bo…

Reklama

Wardęga już od dłuższego czasu komunikował, że commentary zmieniło swój kierunek i straciło w pewnym stopniu sens. Kilkadziesiąt godzin temu znowu o tym wspomniał na przykładzie innego youtubera:

„Dlatego commentary straciło sens (…)” – pisze Sylwester.

Faktycznie, dramy cały czas się rotują, cały czas pojawiają się nowe, a stare są bardzo szybko przykrywane. Wardęga nie znika, natomiast nie ma co się spodziewać nowych filmów commentary na jego kanale.

Te notowały bardzo dobre wyniki, natomiast najwyraźniej youtuber poczuł w tym temacie pewne wypalenie. Powstaje więc proste pytanie – Co dalej?

Wiadomo, że Wardęga ma, lub miał zamiar stworzyć swoją własną ekipę złożoną z popularnych twórców. Co ciekawe, miał w niej pojawić się również Boxdel. 10 dni temu tak mówił o tym Boxdel:

Video

Głos Sylwestra nadal będzie niesamowicie istotny, bo streamy zdecydowanie nigdzie nie odchodzą. Ta forma odpowiada Wardędze i jeżeli ktoś chce go posłuchać, to zawsze ma taką możliwość właśnie podczas transmisji na żywo.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka