Były członek Ekipy Friza kończy z Youtube? „Jedna z trudniejszych decyzji życiowych”

Rozrywka

Reklama

Na profilu jednego z byłych już członków Ekipy Friza znalazła się zapowiedź materiału, jaki pojawi się u niego na kanale.


Absolutnie najczęściej pojawiające się spekulacje i teorie dotyczą tego, że Tromba – bo o nim mowa – zawiesi działalność na Youtube. Trzeba jednak zaznaczyć, że w tym momencie nie ma absolutnie potwierdzenia tego. Są to jedynie domysły bazujące na komunikacie.

Tromba informuje, że nagrał najważniejszy film na swoim kanale, podjął jedną z trudniejszych życiowych decyzji. Jego motywacją w całej tej ścieżce ma być poszukiwanie „spokoju i luzu na bani”.

Tromba z bardzo ważnym filmem

Reklama

Na razie nie wiadomo, co film ma w sobie zawierać. Jego publikacja została zaplanowana na niedzielę na godzinę 15:00. Przypomnijmy, że youtuber niedawno przeprowadził się do Warszawy w celu poszukiwania nowych możliwości.

Reklama

Warto też pamiętać o tym, że youtuberzy często mówią o odchodzeniu, zmianach, rewolucjach, by po prostu robić to samo, ale przykładowo na innym kanale czy w innej formule.

Równie dobrze Trombie może chodzić o kolejną wyprowadzkę czy coś w tym rodzaju. No, chyba że detektywi z TT wcale nie byli tak daleko ze swoją teorią, ale na to szanse są raczej małe.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej