w

Były członek Ekipy Friza odmówił udziału w filmie youtuberki już po rozpadzie

Wygląda na to, że mimo trwających nadal rozmów odnośnie całej sytuacji wokół byłej już Ekipy nie ma mowy o jakimś powrocie.


Wiele spekulowało się i nadal spekuluje na temat prawdziwego stanu rzeczy, jeżeli chodzi o kontakty Ekipowiczów. Niby wszyscy dążą do rozwiązania sprawy z umowami etc., ale z drugiej strony co jakiś czas pojawiają się komunikaty o tym, że jednak nie wszystko idzie po myśli.

Fusialka, jedna z osób, która została przy Frizie w swoim filmie wspomniała, że nikt ze starej Ekipy nie pojawi się u niej na filmach. Co ciekawe, zapraszała jedną osobę, ale ta odmówiła.

Kto odmówił udziału w filmie Fusialki?

Fusialka, odpowiadając na pytanie o byłych ekipowiczów, wspomniała, że jeden z nich odmówił wspólnych nagrywek. Chodziło o krótką wstawkę, ale nawet to nie wchodziło w grę. Po sposobie wypowiedzi youtuberki można sądzić, że to był ten moment, gdy uznała, że żaden z członków starej Ekipy nie pojawi się na jej materiałach.

Jedna osoba dostała takie zaproszenie na odcinek, na mój kanał czy tam na wstawkę na dosłownie chwileczkę. Nie zgodziła się, więc odpowiedź moja raczej brzmi, że nie. Że żadna osoba z tamtej ekipy starej czy nie wiem jak to nazwać, bo nie chcę nikogo obrazić, raczej aktualnie na ten moment nie będzie się pojawiało w żadnym z moich odcinków.

W ogóle widać po tym, jak nieraz nielogicznie ułożone są odpowiedzi na te pytania, że youtuberzy bardzo ważą słowa, które wypowiadają. Większość odpowiedzi jest normalna, a gdy przychodzi do tematu byłej ekipy, to nagle jest to mocno pocięte, a zdania brzmią dość dziwnie.

Nie wiadomo, kto odmówił youtuberce wzięcia udziału w nagrywkach. Nie zostało to niestety ujawnione. Można się tylko domyślać, że było to raczej jakiś czas temu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka