w

Ciemna strona Friza, który lubi pooglądać sobie dziewczyny

Reklama

Już kilka dni temu zrobiło się głośno o tym, jakie dziewczyny obserwuje Friz na Instagramie, ale i TT.


Friz w jeden dzień pozbył się kilkudziesięciu bardzo specyficznych obserwacji. Najbardziej było to widać po TT, na którym miał ponad 100 osób, natomiast nagle ta liczba spadła do mniej niż 50. Było to chwilę później, jak dziewczyny zaczęły nagrywać filmiki o tym, kogo obserwuje youtuber.

Wydźwięk tego filmiku był jednoznaczny. Nie było jednak konkretów. Te znalazły się w komentarzach i oczywiście na samym TT Friza.

„Ciemna strona Friza”

Reklama

Co obserwował Friz? O tym opowiada jedna z dziewczyn, która opublikowała na ten temat cały film, dzieląc się „swoją historią”. Całość została nazwana jako „Ciemna strona Friza”, co sugeruje, jakoby tam miało być coś niesamowitego. No tak nie jest.

KATE opowiada o swoim przypadku. Jaki to przypadek? Friz obserwował w mediach społecznościowych dziewczyny wrzucające zdjęcia z promocją chociażby swoich niebieskich platform. Każdy się domyśla, jakie są to zdjęcia. Jak słyszymy:

Reklama

Cześć tu Kasia i dzisiaj porozmawiamy sobie o tym, kogo obserwuje Friz. Na Instagramie możemy znaleźć pełno porozbieranych dziewczyn, co wygląda bardzo źle, bo przecież ma narzeczoną i dziecko. Wszystko jest kreowane na taką idealną rodzinę, a przecież każdy to widzi i jestem ciekawa, co Wersow o tym myśli.

Dalej pojawia się już jej przypadek:

Kiedyś Friz zaobserwował też mnie i byłam ciekawa dlaczego. Przecież nie znamy się prywatnie ani też nie byłam dużą osobą, żeby chciał coś ze mną nagrać. Popatrzyłam na osoby, które obserwował i poczułam się trochę dziwnie, bo przecież miał dziewczynę, a dziewczyny, które obserwował, wrzucały tego typu zdjęcia (…).

Najważniejszy fragment:

Video

Film: https://youtu.be/XI8SfHKAEuY

Dalej KATE wchodzi w tematy już prywatne, które niejednokrotnie były poruszane. Tzn. zmiany wyglądu Wersow pod wpływem słów Friza etc.

Czy to jest jakaś szczególna „ciemna strona Friza”? Każdy sobie musi odpowiedzieć na to pytanie sam. Na pewno content Kasi się w pewnym momencie zmienił z takiego:

https://www.instagram.com/forsurprise/

Na taki:

https://www.instagram.com/forsurprise/

Opinie na ten temat są bardzo mocno podzielone. Jedni mówią, że przecież nie ma w tym nic złego ani niesamowitego. Drudzy uznają to za przesadę i przekroczenie pewnych granic w związku. Natomiast warto pamiętać, że przede wszystkim jest to życie Wersow i Friza. To oni ustalają swoje granice.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka