w

Co ludzie mówią o Natsu i filmach, które wyciekły? Odpowiedź z prokuraturą

W nocy w sieci pojawiło się kilka filmów, które mają przedstawiać „pokazy” ze strony dla dorosłych jednej z popularnych youtuberek.


Niezależnie od prawdziwości tych nagrań, ich pochodzenia lub tego, czy faktycznie jest na nich polska youtuberka, w sieci pojawiło się wiele różnych opinii na ten temat. Youtube został dosłownie zalany urywkami i reklamami różnych, dziwnych serwerów Discord.

Wypowiedziało się na ten temat wielu twórców, jedni po prostu śmieszkowali, inni wzięli to na poważnie. To, że temat jest naprawdę popularny, najlepiej obrazuje fakt, że hashtag „Natsu” na Twitterze jest używany częściej, niż ten z maturami.

I choć trendy na Twitterze dopasowane są do upodobań i każdy może mieć co innego, to jednak ilość wpisów mówi sama za siebie.

Co mówią o tym ludzie?

Internet podzielił się na dwie dwa obozy. Jedni proszą, by linków kategorycznie nie udostępniać. Szczególnie że materiały te zostały zablokowane w ich największym źródle.

Do najpopularniejszych wpisów na Twitterze należy między innymi ten stworzony przez Maję Staśko. Można powiedzieć, że to on rozpoczął większą dyskusję na temat tego, czy i co jest w tej całej sytuacji szkodliwe.

Jedni uważają, że to niemalże koniec kariery youtuberki, inni wręcz przeciwnie. Chociażby Sylwester Wardęga na swoim Instagramie stwierdził, że finalnie Natsu wyjdzie na tym na dobre. Oryginalne story z Instagrama:

Mandzio, jeden z popularnych polskich youtuberów, również zabrał głos jeszcze w inny sposób. Według niego walka z linkami może spowodować jeszcze większe natężenie ich wysyłania. Co oprócz tego mówi twórca?

Sama Natsu w żaden sposób się do tego nie odniosła. Jedynym sygnałem, który niby pochodzi z Team X, jest rzekomy telefon, jaki miał wykonać Stuu do TrueMana. TrueMan to również polski youtuber zajmujący właśnie takimi sprawami. Trudno jednak zweryfikować, czy informacja o prokuraturze jest prawdziwa.

Wydaje się, że najwięcej jest osób, które po prostu zobaczyły, o co chodzi, wyszły i zapomniały. W 2021 roku ludzie mają większy dystans do tego, co ich otacza, czego dobrym przykładem jest Nervarien. Ten pod filmem Czukasza nawiązał do swojej niedawnej wpadki na Twitchu:

Oczywiście miejsca takie, jak Wykop zapewne jeszcze przez kilka dni będą żyły tą sprawą. Na kanale Natsu pojawił się nowy film, pod którym większość wiadomości dotyczy tej właśnie sprawy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka