w

Co pisała Ekipa Friza po przegranej walce Sylwestra Wardęgi? Usunięte wpisy, Friz był zły?

Wczoraj Sylwester Wardęga walczył na jednej z gal MMA. Swój pojedynek finalnie przegrał, a na kontach społecznościowych członków Ekipy Friza miały się pojawić dziwne wpisy.


Wczoraj Danny Ferreri wygrał pojedynek z Sylwestrem Wardęgą. Już sam ten fakt wywołał spore emocje, które Mini Majk i Nowciax mieli jeszcze podnieść. Według niepotwierdzonych na ten moment informacji, na ich Instagramie i Twitterze pojawiły się dwie wiadomości nawiązujące do walki.

Informacje o tym pojawiły się na Wykopie oraz mniejszych profilach społecznościowych z Twittera i Facebooka. Wpisy zostały szybko usunięte.

Wpisy Ekipy Friza po walce Wardęgi

Ekipa na pewno była na wczorajszej gali i z pewnością widziała walkę Wardęgi. To po niej miały się pojawić dwa wpisy. Mini Majk ponoć na swoim Instagramie dodał:

“Oliwa sprawiedliwa”

Z kolei Nowciax miał opublikować na Twitterze emoji klauna.

W dyskusjach na ten temat pojawia się często jeden wniosek – ktoś prawdopodobnie powiedział youtuberom, by usunęli relację w przypadku Mini Majka i wpis na Twitterze Nowciaxa. Ludzie wskazują, że jest to kompletnie niepotrzebne i wręcz dziwne zachowanie, które mogło tylko zirytować Wardęgę.

Nadal jednak wpisy te nie zostały potwierdzone i warto o tym pamiętać. Na pewno screenów ze Story Mini Majka jest kilka (opublikowane 3 i 14 minut temu), wpis Nowciaxa miał być usunięty po minucie, ale też jest kilka różnych screenów na kompletnie niezwiązanych ze sobą profilach. Wydaje się więc, że nie ma tutaj mowy o używaniu Photoshopa etc.

@Aktualizacja

Nowciax odniósł się do całej sprawy – KLIK