w

Ekipa Friza tłumaczy się ze wczorajszych wpisów “jak ktoś czuje się urażony to nie powinien”

Fot. youtube.com/watch?v=cvFVkR0juKQ | youtu.be/V5tv36tHo3Y

Wczoraj faktycznie pojawiły się wpisy od członków Ekipy Friza względem gali.


Przypomnijmy, że wczoraj dwóch youtuberów należących do Ekipy Friza dodało w swoich mediach społecznościowych zaczepne wpisy, które zdaniem widzów wprost nawiązywały do gali MMA, a jeszcze konkretniej do Sylwestra Wardęgi.

Mini Majk na swoim Instagramie dodał Story z napisem “Oliwa sprawiedliwa”, natomiast Nowciax opublikował emoji klauna na Twitterze. Oba te wpisy zostały bardzo szybko usunięte. W przypadku Nowciaxa ponoć już po minucie.

Jak to tłumaczy Ekipa Friza?

Na oficjalnym profilu Twitter Nowciaxa pojawiło się wyjaśnienie sytuacji. Youtuber próbuje przekonywać, że jego emoji było skierowane do całego wydarzenia, a nie jednej walki Sylwestra Wardęgi.

Youtuber wspomina, że jeżeli ktoś poczuł się urażony, to nie powinien się tak czuć, tak po prostu. Sam nie rozumie, po co ludzie oglądają takie gale.

Warto również wspomnieć, że Sylwester Wardęga oficjalnie kończy swoją przygodę z walkami. Na jego Instagramie pojawiło się wyjaśnienie, że w związku z cukrzyczą jest to dla niego niebezpieczne.

Cała ta sytuacja jest dość dziwna, natomiast można się było spodziewać, że Ekipa prędzej, czy później również zacznie zaczepiać Wardęgę.