w

Tajne porozumienie między Fame MMA a High League. Zawodnicy będą mieli niezły orzech do zgryzienia

Sylwester Wardęga ujawnił bardzo ciekawą informację na temat dwóch czołowych federacji, jeżeli chodzi o freak fighty.


Wszyscy doskonale wiedzą, że wynagrodzenia niektórych streamerów czy też youtuberów, jakie dostają za walki w Fame, High i Prime są ogromne. Kilka osób wprost deklarowało, że dostali albo ponad milion, albo w jego okolicach i to za jedną tylko walkę.

Według tego, co mówi Wardęga, Fame MMA i High League miało rozpocząć swoją współpracę, która nie ogranicza się tylko i wyłącznie do wymian zawodników. Federacje zgodziły się na to, by nie wchodzić sobie w drogę i działać tak, by zmniejszać wynagrodzenia.

Współpraca Fame MMA i High League

Warto wspomnieć, że informacje te nie są potwierdzone i nie należy ich tak traktować. To, co potwierdził sam Boxdel, to współpraca Fame MMA i High League w zakresie wypożyczania zawodników, dzielenia się ich wynagrodzeniami.

Sylwester mówi, że z jego informacji wynika, iż Fame MMA i High League zgodziło się nie “podbierać sobie zawodników”, co ma się ponoć przełożyć na unormowanie, a wręcz obniżenie wynagrodzeń.

Klip i montaż: Coach Życia na Youtube

Ponoć Prime MMA jest kompletnie poza tym układem i stanowi jedyną tak naprawdę alternatywę. W przypadku High League i Fame MMA zdaniem Sylwestra zawodnicy będą musieli się liczyć z tym, że federacje działają w porozumieniu.