w

Co z wielką przyjaźnią z Ulfikiem. Boxdel musiał to dodać osobno

Boxdel w swoim najnowszym filmie mówi, że odwrócili się od niego praktycznie wszyscy. Od razu więc zaczęły się domysły.


Boxdel współpracował z wieloma osobami, na swoim najnowszym filmie mówi:

Pytacie się mnie, kto został, kto się odwrócił. Odwrócił się praktycznie każdy, jak leci. Nie będę już mówił ksywami, bo nie chcę się wkurzać, ale odwróciło się mnóstwo osób (…).

Youtuber wspomniał także o „czterech teoretycznie wrogach medialnych”, czyli Nitro, Jóźwiak, Reporter i Don Kasjo wypowiedziało się o nim dobrze, natomiast przyjaciele się „wy….li”.

A co z Ulfikiem?

Wiadomo, że Boxdel utrzymuje kontakty z Wojtkiem Golą, natomiast ludzie dopytywali masowo, co z Ulfikiem. Była to postać, która często pojawiała się w ramach Ambasady Goats, współprowadziła Aferki i była jedna z najbliższych Boxdelowi osób. Boxdel chce reanimować Aferki, więc było zasadne pytanie – z kim i czy nadal w takiej formule.

Tymczasem Ulfik w tej całej dramie po prostu zniknął i przestał się gdziekolwiek udzielać. Boxdel również o nim nie wspomniał w materiale, więc musiał to dodać osobno. Youtuber pod swoim filmem nie wdawał się w szczegóły. Napisał tylko:

Można więc podejrzewać, że mimo wszystko jest tam wszystko w porządku. Przynajmniej teoretycznie. Ulfik nadal nie wrócił do mediów społecznościowych, w związku z zawieszeniem Goats czy Ambasady i Aferek nie pokazuje się na razie na Youtube.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka