w

Co zrobili Friz i Wersow ? Widzowie mają teorię odnośnie wczorajszego teledysku, ale jest pewien problem

https://youtu.be/_MviH2Kzopc

Wczoraj Ekipa opublikowała nowy teledysk utworu “Sen”. Widzowie od razu zaczęli mieć poważne podejrzenia, że para się zaręczyła. Czy faktycznie tak jest?


@Aktualizacja – Wersow potwierdziła, że para się zaręczyła:


Oryginalny tekst:

Wczoraj Friz na swoim Twitterze opublikował wpis, który od razu wywołał spore emocje.

Warto wspomnieć, że wczoraj Friz i Wersow obchodzili swoją trzecią rocznicę. W komentarzach pojawiły się więc głosy, że z tej okazji Friz się oświadczy.

Teorie widzów odnośnie teledysku

W związku z rocznicą, wczoraj na oficjalnym kanale EKIPA pojawił się teledysk do utworu “Sen”. Oczywiście od razu stał się on jednym z najpopularniejszych filmów w karcie na czasie. W tym momencie ma już blisko milion wyświetleń i 131 tysięcy łapek w górę. Przełożyło się to na 5. miejsce na Youtube.

Ludzie zaczęli łączyć wszystko w całość i pojawiło się wiele teorii, że Friz faktycznie oświadczył się Wersow. Zdaniem widzów, świadczą o tym Insta Stories, na których Wersow wspomina, że to jeden z najszczęśliwszych dni, potem jest ujęcie na łóżko i ułożone kwiaty “I love you”.

https://www.instagram.com/wersow/

Dowodem na zaręczyny ma być między innymi pierścionek, jaki Weronika ma na palcu.

https://www.instagram.com/wersow/

Jest tylko jeden problem. Fani Ekipy, którzy śledzą każdy ruch youtuberów mówią, że ten sam pierścionek Weronika miała już wcześniej. Dodatkowo, pierścionek zaręczynowy przed ślubem nosi się na prawej dłoni. Dopiero po ślubie pierścionek zakłada się na lewą.

Nie wyklucza to oczywiście tego, że Friz się oświadczył, ale to nie to zdjęcie jest na to dowodem. Wszystkiego zapewne widzowie dowiedzą się w następnym odcinku, który pojawi się już niedługo – para wraca już ze swoich wakacji.