w

Członek Ekipy Friza odejdzie z Youtube? “Uciekam z tego Youtube’a, bo jestem wypalony”

Wygląda na to, że jeden z członków Ekipy Friza myśli poważnie nad odejściem z Youtube’a. Nie jest to jednak zaskoczeniem, bo już od kilku miesięcy w różnych wywiadach czy rozmowach zdradzał, że czuje wypalenie.


Friz wraz ze swoją Ekipą panował i nadal panuje na polskim Youtube już od wielu lat. Niektórzy członkowie nadal świetnie się czują w świecie internetowym, inni już niekoniecznie. Wszyscy na pewno mają ogromne możliwości budowania swoich marek nawet poza Youtubem.

W historii Ekipy tylko jedna osoba zdecydowała się od niej odejść, natomiast nie zniknęła z platformy. Wszyscy znają historię Mixera, ale dzisiaj nie o nim. Ktoś inny, kto nadal jest w Ekipie, czuje mocne wypalenie.

Kto z Ekipy Friza może odejść z Youtube?

Podczas jednego z odcinków u Wersow Mini Majk, odpowiadając na pytanie odnośnie swoich planów, zdradził, że tak naprawdę ich nie ma. Weronika spytała o plany stricte po wyprowadzce.

Mini Majk odpowiedział:

Nie mam jakiegoś pomysłu na mój kanał. Ja bardziej uciekam z tego Yotuube’a, bo jak już kiedyś mówiłem, jestem trochę wypalony, a nie chcę robić filmu, z którego potem sam nie jestem zadowolony, więc wolę nic nie wrzucić, niż wrzucić coś na siłę z czego później nie będę zadowolony i moi widzowie nie będą zadowoleni.

Po wypowiedziach Mini Majka ogólnie czuć, że szkoda mu opuszczać dom. Martwi się ewentualnym brakiem kontaktu. Sam przyznaje, że wszystko się zmieni i mimo tego, że będzie mieszkać z Pauliną, to chciałby nadal zatrzymać ten kontakt chociażby z Krzysiem.

Mimo wszystko Ekipa mocno się zmieni. Każdy idzie w swoją stronę, a Mini Majk nadal boryka się z brakiem nowych subskrypcji. Na pewno znajdzie swoją drogę, ale trudno powiedzieć, czy na YoutTubie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka