w

Daniel Magical ma zaskakujący plan na odzyskanie kanału na Youtube

Daniel Magical miał wielokrotnie banowane konto na Youtube. Teraz planuje je odzyskać.


Dzisiaj granica tego, co można pokazywać na Youtube, a czego nie, została mocno przesunięta. Kiedyś zachowania Daniela Magicala były absurdalne, natomiast na dzisiejsze standardy nie jest to nic niesamowitego.

Dlatego Daniel chce odzyskać konto na Youtube i ma na to spore szanse. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie odbanowano go na Twitchu, za to zbanowano na TT. Youtuber jedną platformę odzyskuje, drugą traci.

Jak Magical chce odzyskać kanał?

Plan Magicala jest prosty. Polecieć do Kalifornii i rozmawiać z samym Youtube bezpośrednio. Czy to ma sens? Tak i nie. Na miejscu na pewno da się wszystko załatwić, ale nie jest tak, że każdy sobie może wejść do siedziby YT i dyskutować o swoim banie.

Natomiast Daniel na pewno o tym wie, zresztą z tego, co mówi – jest przygotowany. Może to jakieś ogólne spotkanie z Youtube, które jest już dogadane. A może Magical liczy na to, że Youtube go zobaczy i da mu jeszcze jedną szansę.

Video

Kilka osób w Polsce dostało unbany od Youtube, natomiast wpływały na to bardzo mocno agencje. Te przekonywały Youtube, że warto komuś dać kolejną szansę i faktycznie tak się potem działo. Niestety, niektórzy i tak wracali potem na swoje miejsce.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka