w

Daniel Magical myślał, że zrobi walkę

Przepiękny zwrot akcji u Daniela Magicala. O ile te wiadomości są prawdziwe, ale tak to wygląda.


Daniel Magical to postać niebanalna. U niego już się tyle przez te lata działo, że chyba nic nikogo już nie zdziwi. I tak Magical chciał ustawić sobie walkę. Z kim? No nie zgadniecie. Jak ktoś jest starym widzem Magicala, to pewnie kojarzy Baobaba.

U niego w sumie też dziwne rzeczy się dzieją, między innymi związkowe. Ale nawet nie o to chodzi. Daniel Magical najwyraźniej myślał, że ogarnie sobie walkę właśnie z Baobabem. Ale coś poszło nie tak.

Genialny plan się posypał

Baobab udostępnił wiadomości Daniela Magicala. Ten początkowo układał się z Baobabem na walkę. To też jeszcze raz pokazuje, jak wyglądają te konflikty za kulisami. Tu się niby nie lubią, a normalnie ustalają sobie, pytając: „Co tam?”.

https://twitter.com/Venek__/status/1762417321388228773

Czyli wychodzi na to, że ta dwójka ugadywała się na walkę. Potem jednak coś poszło nie tak. Uważajcie, bo robi się zabawnie. Wygląda na to, że się nie dogadali:

https://twitter.com/Venek__/status/1762417321388228773

Albo to miało być jakieś kontrolowane poddymienie. W każdym razie i tak zabawnie. Czyli nie dogadali się. Chyba że to jakieś szachy 5D.

Dziwne to uniwersum, ale to już wszyscy chyba się o tym dobitnie przekonali. Nastawienie do Daniela też widać w komentarzach na X:

Chociaż też opinia o Danielu zależy od miejsca, w którym pada pytanie na jego temat. Jedni na TT go uwielbiają, drudzy na X nienawidzą. Na Facebooku chyba ludzie po prostu się śmieją.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka