w

Daniel Magical odpowiada na zarzuty dziewczyny. Sprawa idzie do prokuratury

Wygląda na to, że dziewczyny trochę zaszalały i poniosła ich wyobraźnia. Musiały jednak wiedzieć o ewentualnych konsekwencjach.


Kilka dni temu pisaliśmy o zarzutach dziewczyny w stronę Daniela Magicala. Według „Zuzi” Daniel miał oferować spotkania z osobami poniżej 15 roku życia i nie tylko. Wiadomości te były bardzo dziwne.

Według Daniela Magicala zostały one po prostu podrobione. A jeżeli Magical faktycznie mówi prawdę, to dziewczyny mogą się spodziewać bardzo dużych konsekwencji. Wiadomo, że Daniel chciał zgłosić sprawę do prokuratury.

Daniel Magical odpowiada

Reklama

Jeżeli kompletnie nie orientujecie się w temacie, to najpierw lepiej przeczytaj to – tutaj. Magical na to wszystko odpowiedział, zapowiadając jednocześnie pełne oświadczenie. W skrócie screeny mają być podrobione, a on sam nigdy nie pisał z tymi osobami.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@gwiazdeczki.tiktoka/video/7312533180198735136

Są tutaj więc dwie kompletnie inne wersje wydarzeń. Jeżeli dziewczyny nie zweryfikowały tych informacji i podały je publicznie, nie pozostawiając tam cienia wątpliwości, to może ich czekać spora odpowiedzialność.

Daniel po tych wszystkich przejściach z sądami doskonale wie, jak one działają. Akurat w tym temacie zapewne porusza się bardzo sprawnie. Do tej pory „Zuzia” nie pojawiła się w sieci.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka