w

Daniel Magical szybko zastąpił Nikolę. Dziewczyny z “argumentami” już się do niego zgłaszają

Szybko poszło. Daniel już wstawia zdjęcia z innymi dziewczynami, bazując na tych najprostszych instynktach. Sam też oficjalnie przyznaje, że szuka kolejnej aktorki tzn. dziewczyny.


Cała ta sytuacja niestety przejęła polski Internet i trudno znaleźć cokolwiek, żeby nie natrafić na temat Magicala. Wieczorem nie tylko odbywał się stream, ale też pojawiło się kilka ciekawych wątków z innymi dziewczynami, czy ogólnie z Magicalem. Ten mówił chociażby, że Nikita chciała go złapać na dziecko:

Video

Była też “afera śledziowa”:

Video

Nikola szybko zastąpiona

Żyjemy w czasach, gdy bardzo łatwo jest się wybić, co dziewczyny wykorzystują. I tak, jeszcze w nocy pojawiło się u Magicala to zdjęcie:

“Casting” zapewne dobrze idzie, bo w sieci pojawia się sporo filmów innych kobiet śpiewających, czy tańczących u Magicala:

Video

To ma blisko 2 mln odsłon:

A inne dziewczyny, czy to dla żartu, czy na poważnie, ale wstawiają nagrania ze swoimi propozycjami spotkania się z Magicalem. Tutaj akurat raczej mowa o żarcie, ale takich filmów jest naprawdę sporo:

Video

Obecnie łatwo jest się pod to podpiąć i zgarnąć trochę wyświetleń. Dzisiaj ten “serial” będzie miał kolejne swoje odcinki. Wiadomo, że do Nikoli jedzie już Rafonix, największy “wróg” Magicznego.

Video

Jak to wszystko się skończy? Tego nie wiadomo, ale na pewno potrwa to jeszcze trochę.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka