w

Nie wiedział, że QueenOfTheBlack ma w tym momencie streama. Padło pytanie o…

QueenOfTheBlack ponownie znalazła się na świeczniku, tym razem za sprawą Nikoli Magical i samego Magicala.


QOTB przedstawia się jako dobra osoba, która chciała pomóc Nikoli wyrwać ją od Daniela Magicala. Sama youtuberka, czy też w tym momencie bardziej TikTokerka nawet na wywiadzie wspominała, że chciała pomóc Nikicie.

Pojawił się jednak Amadeusz Ferrari, który po prostu „przejął” Nikolę i całą tę sprawę. QOTB została więc ze swoim contentem, który na ten moment polega między innymi na rozmawianiu o Nikoli, Danielu i Ferrarim.

Nie wiedział, że trwa stream

Reklama

Wszyscy wiedzą, jak wygląda otoczenie QueenOfTheBlack. W tej całej dramie z Nikolą co jakiś czas przewija się temat pewnych substancji, które QOTB bardzo dobrze znana. Nawet podczas jej ostatniej transmisji padł pytanie o to, czy odda 100zł za… To już na samym filmie. To tak, jakby ktoś miał jakieś wątpliwości co do tego, czy QueenOfTheBlack wyszła z uzależnień.

Video

Potem pojawiało się wiele nawiązań do sytuacji z Nikolą. W ogóle to dało QOTB i jej otoczeniu nowe życie pod względem zasięgów. Trochę to wygląda tak, jakby nagle osoby z „podziemia” próbowały zrobić wielki szum.

Video

Dziwny klimat, bo nagle okazuje się, że wszyscy tam mają coś wspólnego z tymi substancjami, choć oficjalnie nikt o tym nie mówi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka