w

Dawid Jasper vs Bagietka: „A pan mówi, że nie mam jedynek”. Boxdel szczerze o Dawidzie Jasperze „lubi wymuszać”

Dawid Jasper to w miarę znana postać internetowa, która stała się jeszcze popularniejsza ze względu na TikToki, w których występuje.


Dawid Jasper jest obecny w przestrzeni internetowej już od naprawdę długiego czasu. Ma on swoją stałą publikę, która dobrze odnajduje się w jego „uniwersum”. Czasami o Dawidzie robi się głośno na Twitchu – głównie wtedy, gdy widownia sztucznie podsyca jakiś konflikt.

Nie raz i nie dwa widzowie mówili, że ktoś obraża Dawida, choć zupełnie tak nie było. Ostatnio o youtuberze ponownie zaczęto mówić, głównie za sprawą jego spotkania z Boxdelem i spinie z Bagietką.

Dawid Jasper vs Bagietson

Dawid Jasper spotkał się jakiś czas temu z Boxdelem. Powstał z tego nawet film.

Dawid jest osobą rozpoznawalną, więc film zdobył swoje słuszne wyświetlenia. Później w Interncie pojawiło się nagranie ze spięcia Dawida z Bagietą. To tam padło słynne:

A pan mówi, że nie mam jedynek.

Na co Bagieta odpowiada, że on też ich nie ma. Cała „rozmowa”:

Klip”: AHA SPOKO SHOTY

Boxdel podczas Aferek szczerze wypowiedział się o Dawidzie Jasperze:

(…) spotkałem się z nim i jest to osoba, która nie ukrywajmy, bardzo lubi wymuszać pewne rzeczy, ale ogólnie Dawid Jasper miły ziom, tylko lekki wymuszacz.

Klip: Klip”: AHA SPOKO SHOTY

Nie wiadomo, jak dalej potoczą się losy Dawida Jaspera w odniesieniu do chociażby ewentualnej walki z Bagietką. Michael jest zdecydowany na to, by nie walczyć z Dawidem. Na pewno o Dawidzie sporo się mówi, na Youtube jest mnóstwo rozmów i nagrań z jego udziałem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka