w

Dis odpowiedział na pytanie Nitra, które kiedyś zadawali sobie wszyscy. Jest też o walce z Xayoo w Fame MMA

Dis nie jest już jakoś szczególnie związany ze społecznością LoLa, ale jego postać jest oczywiście wszystkim dobrze znana.


W ostatnim swoim odcinku Dis odpowiadał na pytania, które zadawali mu inni youtuberzy. Pojawiło się tam kilka ciekawych informacji. Przykładowo youtuber ujawnił, dlaczego nie chce przystać na propozycję Xayoo, by w Fame MMA walczyć w formule K1:

Po pierwsze, to kwestia mocna kwestionowalna, czy o wiele dłużej trenuje od Xayoo. Bo pamiętam taki moment w jego karierze, gdzie zniknął na kilka miesięcy, wrócił dużo chudszy, pojawił mu się manekin do stójki w pokoju, że niby w formie żartu, więc tutaj podważałbym to, czy on przypadkiem nie trenuje z przyczajki trochę dłużej. Xayoo jest sprytny, inteligentny, więc duża na to szansa.

Po drugie, nie czuję się jakoś zobligowany względem niego, więc nie mam zamiaru mu robić prezentów. Dla mnie domyślną formułą gal freak fightowych jest MMA i wszelkie odstępstwo od reguły takie, jak K1, klatka rzymska, budka telefoniczna są grzecznością w stronę przyjmującą takie wyzwanie, ja takiej grzeczności nie mam zamiaru robić.

(…) Trochę czuję, że jestem w miejscu, gdzie nie potrzebuje ani jego, ani jego publiki, która niezależnie od tego, jak będę zachowywał się na konferencjach, czy będę super spoko gościem, czy na przykład wygram walkę, czy przegram walkę, to ta publika i tak będzie za mną chodzić i mi pisać jakieś głupoty w Internecie(…).

Dis staje na stanowisku, że jest otwarty na walkę z Marcinem, ale w formule MMA, a nie K1. Nie ma zamiaru iść na żadne ustępstwa. Widać, że Dis nie czuje większej presji na walki, ale kto wie – może kiedyś to się zmieni. Obecnie ani Xayoo nie zamierza iść na pojedynek MMA z Norbertem, ani Norbert w K1 z Marcinem.

Pytanie od Nitra

Konwencja odcinka sprowadzała się do tego, że różni youtuberzy zadawali Disowi pytania. Jeżeli ktoś jest starszym stażem graczem LoLa to pamięta wręcz legendarny konflikt Nitra z Disem – obaj Panowie mocno się swego czasu „wyjaśniali”. Na kanale Disa nadal jest odpowiedź do Nitra sprzed dobrych 8 lat, gdzie Dis pokazuje nagranie z Cassio.

Dość zabawne, że po tylu latach Nitro pojawia się zupełnie normalnie w odcinku Disa. Lata temu wydawało się, że te konflikty są niesamowicie zażarte. Z perspektywy czasu wydaje się, że po prostu wszyscy musieli dorosnąć.

W każdym razie, pytanie Nitro to:

Norbert, opowiedz całą historię z Kiarą, czy byliście kiedyś razem? Czy wykorzystywała cię finansowo?

Każdy gracz LoLa pamięta te sceny, gdy Norbert prosił Kiarę o pocałunek. Aż skręca na samą myśl o powrocie do tych scen. Sama Kiara już nie działa w Internecie, ale wiele osób o tym pamięta. Co odpowiedział Dis?

Sprawa jest stara, bo to sprzed paru lat. W trakcie jakiejś dramy ona chyba też o tym wspomniała. Tak, byliśmy razem w związku, ale nie, nie wykorzystywała mnie finansowo. Finansami dzieliliśmy się po pół i był to bardzo okej układ. Co więcej, my się przyjaźniliśmy też długie lata, więc do pewnego momentu się dobrze dogadywaliśmy. A w pewnym momencie przestaliśmy się dogadywać i nasze drogi się rozeszły. Ale mimo wszystko jest jedną z nielicznych moich byłych dziewczyn, z którymi dalej gdzieś tam mam kontakt, z którymi wymieniamy się uprzejmościami, jakieś tam na święta, urodzinki, czasem też okazjonalnie dzwonimy się na ploty. Więc tak, byliśmy w związku, tylko nie mówiliśmy o tym, bo w tamtym momencie miała bardzo trudny okres w życiu. A ja miałem bardzo dużo hejtu. No i słabo by było, gdyby jeszcze ten hejt w jeszcze większym stopniu, bo i tak jakiś na nią spływał, spływał na nią. Dlatego po prostu uznaliśmy, że w tamtym momencie nasze życie prywatne pozostawimy w sferze prywatnej.

Oprócz tego Dis wspomina również, że osobą, która zaszła mu skórę w ostatnim czasie, był Japczan, który miał wygadywać jakieś „głupoty” na jego temat. Oprócz tego dostało się Takefunowi za słowa na aferkach „Jeśli Dis jest pierd***ny w ręce klaszcz”, ale Norbert nie chowa za to urazy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka