w

Dlaczego dziewczyna Gimpera ma Tindera? Youtuberka potwierdza, że to jej

Od kilkudziesięciu godzin ludzie, szczególnie na Twitterze, ale i na Wykopie, mocno rozmawiają o profilu, jaki ma Sheeya – dziewczyna popularnego youtubera.


Gimper ostatnio wpadł w algorytmy Twittera, jego ksywka przez kilkadziesiąt godzin była jedną z najbardziej trendujących w Polsce. Dlaczego? Wszystko przez jego słowa odnośnie golenia włosów na rękach (klik).

Nic dziwnego, że przy okazji zaczęły się pojawiać także inne tematy. Jeden z nich dotyczył profilu, jaki na Tinderze ma posiadać Sheeya, partnerka Gimpera.

Dziewczyna Gimpera na Tinderze

Reklama

Pierwsze informacje o tym pojawiły się na Wykopie, potem przeniosło się to również na Twittera. Kilkanaście osób potwierdzało, że spotkało taki profil i faktycznie ma to być Sheeya.

Youtuberka sama to potwierdziła, więc nie ma tutaj mowy o jakiejś pomyłce.

Skąd ten profil mógł się wziąć? Para ma prawdopodobnie dość luźne podejście do Tindera, skoro nawet na swoich odcinkach szukają sobie wzajemnie partnerek i partnerów.

Może Sheeya zostawiła, a raczej przywróciła swój profil, by rozmawiać z ludźmi, a może chodzi tutaj o coś kompletnie innego. Możliwe też, że chodzi o kolejny odcinek.

Ludzie różnie to interpretują i być może doczekają się wyjaśnienia na jakimś odcinku. Tak czy inaczej, Gimper także miał profil na Tinderze, a może i ma nadal. Kiedyś wyglądał tak:

Bycie osobą publiczną sprawia, że ludzie bardzo chętnie dyskutują o tego typu rzeczach, szczególnie w momencie, gdy Gimper włożył kij w mrowisko, rzucając temat golenia rąk.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka