w

Oryginalna Ekipa Friza naprawdę może wrócić. Są plany powrotu youtuberów

Wydawało się, że plany powrotu to jedynie życzenia publiczności i niedopowiedzenia. A jednak, nie bez przyczyny wszyscy nagle zaczęli się obserwować.


Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że oryginalna Ekipa znowu zaczęła się obserwować na Instagramie. Potem nastała cisza, a plotki te nijak nie zostały potwierdzone. Teraz jednak mamy nagły zwrot akcji. Nikt się nie wypowiadał, aż jeden z youtuberów przyznał, że trwają na ten temat rozmowy.

Oczywiście nie jest to jeszcze pewne, bo jak słyszymy “to zależy od obu stron”. Pytanie, kto tutaj bardziej chce wrócić do dawnego formatu i czy w ogóle faktycznie jest na to jakaś szansa. Friz zdaje się dobrze sobie radzić bez youtuberów z dawnego składu.

Powrót oryginalnej Ekipy Friza

Pytanie, czy Mini Majk nie powiedział tutaj za dużo. Żaden inny ekipowicz się o tym nie wypowiadał. Wiadomo natomiast, że byli ekipowicze mają ze sobą normalny i stały kontakt. Nawet wczoraj na Fame MMA można było zobaczyć rozmowę Tromby, Murcix z Pallaside’m.

“Muszę zapytać, teraz są pogłoski, że ma być Ekipa znowu połączona, że są jakieś tam rozmowy, czy to prawda, czy nie?”

“No rozmowy trwają, ale no zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu” (…) “To zależy od dwóch stron, musimy się dogadać” – odpowiada Mini Majk.

Video

Kanał: High League

Co z tego wynika? Ludzie to potraktowali jako konkretny plan. Faktycznie youtuberzy rozmawiają ze sobą o powrocie i ten zależy od “obu stron”. Te obie strony to zapewne Ekipa i Friz, Wersow, Wujek Łuki oraz Fusialka.

Ciężko powiedzieć, jak to wygląda od środka. Z jednej strony Fusialka spotkała się z odmową nagrania wspólnego odcinka z byłym ekipowiczem, a z drugiej mamy informację o tym, że trwają wewnętrzne rozmowy na temat ponownego złączenia.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka