w

Dlaczego odcinek z Wersow został usunięty z Youtube. Padło tam niewygodne pytanie?

Jeden z ostatnich odcinków z Wersow w roli głównej został usunięty z Youtube. Od razu wywołało to emocje i mnóstwo pytań.


Friz jakiś czas temu usunął kilka odcinków z Wersow. Wiadomo, że Weronika nie za bardzo je lubiła, więc ich zniknięcie nie było jakimś niesamowitym zaskoczeniem. Co innego odcinek z Lexy. Jeżeli ktoś nie pamięta lub kompletnie nie wie, o czym mowa, to Lexy nagrała z Wersow odcinek „Mukbang”.

Odcinek został jednak usunięty. W starym linku pojawia się informacja o tym, że film został usunięty przez przesyłającego. Czyli Lexy usunęła odcinek ze swojego kanału.

Dlaczego odcinek został usunięty?

Wiele osób twierdziło, że youtuberki się pokłóciły, inni pomyśleli, że może w samym filmie pojawiło się zbyt wiele informacji albo niektóre były zbyt kontrowersyjne. Jeżeli ktoś jednak to oglądał, to wie, że niczego takiego tam nie było. Jedyną ciekawostką było ponowne powtórzenie, że Ekipie kończy się umowa wynajmu i każdy „idzie na swoje”.

W każdym razie odcinka nie ma. Lexy wyjawiła po czasie, dlaczego tak się stało. Okazuje się, że to przypadek, co youtuberka wytłumaczyła na jednym z wywiadów.

Szłam na spotkanie z kolegą i przechodziłam przez pasy i na Youtube jest taka aplikacja i tam jakby są kulisy Youtube i często dodajemy też drafty odcinka i ja myślałam, że usuwam tego drafta i w momencie, kiedy kliknęłam usuń odcinek od razu pierwsza myśl – o kurde, czy to nie był ten prawdziwy odcinek, wchodzę szybko na Youtube, patrzę usunięty.

Lexy dla Pomponik

Lexy w teorii napisała do działu wsparcia z prośbą o przywrócenie odcinka, ale nie wiadomo, czy Youtube odpowie i czy youtuberka dostanie zgodę. Nie chodziło więc o żadne pytanie tak, jak to sugerowali widzowie. To był przypadek, przynajmniej zgodnie z oficjalną wersją.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka