w

Dlaczego Twoje5Minut będzie nagrywane przez cały czas w hali? Friz nie chce, by ktoś…

Wszystkie odcinki Twoje5Minut będą nagrywane w hali. To nieco psuje odczucia z całego projektu, ale powód takiej, a nie innej decyzji Ekipy jest dość zrozumiały.


Obecna edycja Twoje5Minut nagrywana jest w jednym i tym samym miejscu, czyli specjalnie przygotowanej hali. Ludzie zastanawiali się, czy w pewnym momencie uczestnicy będą brać udział w wyzwaniach poza nią, natomiast Ekipa szybko wyjaśniła, że nie ma takiej opcji.

Konkretnie Wujek Łuki odpisał na Twitterze, że cały sezon został nagrany w hali. Powód takiej, a nie innej decyzji jest dość jasny, choć przez wiele osób mocno krytykowany.

Dlaczego wszystkie odcinki są w hali?

Powodem tego, że odcinki Twoje5Minut są w zamkniętym pomieszczeniu jest po prostu brak możliwości nagrania uczestników przez przypadkowe osoby. T5M jest na takim poziomie, że każdy przeciek mógłby realnie zaszkodzić programowi.

Naturalnie odcinki zostały już nagrane i w tym momencie są już tylko emitowane. Nie ma więc najmniejszej możliwości, że nagle ktoś tutaj zmieni zdanie odnośnie sposobu przeprowadzania Twoje5Minut, może dopiero w kolejnej edycji.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka