w

Drama Amadeusz Ferrari vs Kacper Błoński. Crusher nabija się z projektu na Twitchu

Kacper Błoński ogólnie w miarę dobrze kojarzy Twitcha, czasem pojawiał się na różnych streamach, w tym między innymi u XI.


Projekt Amadeusza został zbanowany na Twitchu niedługo po tym, jak wystartował. Początkowo korzystał ze starej nazwy, natomiast został później przemianowany na „BigBrotherTTV”. Ban przy tego typu rzeczach często jest kwestią czasu i tak też było i tym razem.

Ban został prawdopodobnie nałożony za wpadkę podczas transmisji. Nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia ze strony Amadeusza, ale youtuber i tak nie dostałby dokładnego momentu, a jedynie lakoniczną informację o treściach er***cznych.

Błoński śmieje się z Amadeusza

To już kolejna odsłona tego samego konfliktu. Kacper na Twitterze postanowił zaatakować Amadeusza, śmiejąc się z powrotu jego projektu.

Błoński umie poddymiać i doskonale wie, kiedy to robić. Wiele osób komentuje, że są to ruchy typowo pod ewentualną walkę na gali.

Amadeusz Ferrari odpowiedział na to, informując, że projekt nie upadł, a został zbanowany. Według youtubera i tak radził sobie dobrze, bo stream miał około „3. tysięcy stałych” widzów. Średnia według dostępnych statystyk to 1,4 tysiąca.

TT: https://twitter.com/thepolandnews_/status/1641571106396987392/video/2

Amadeusz komentuje, że ogólnie podpisuje się pod tym projektem, ale nie jest w niego zaangażowany tak, jak mogłoby się wydawać. I to w sumie było widać. Warto dodać, że ogólnie do tego domu, w którym się to odbywało, zawitał w pewnym momencie Boxdel. Według widzów może mieć to coś wspólnego z projektem Goats, który za chwilę ruszy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka