w

Drama CzuuX i Julka. Youtuber nagrywa film i prosi „Dajcie mi żyć”

Czuux, popularny Youtuber opublikował dzisiaj film, w którym prosi „Dajcie mi żyć”.


Twórca w filmie podkreśla, że ostatnio przeżywa bardzo trudny okres, jeżeli chodzi o temat związków i całego życia. Według niego w internecie pojawia się wiele fałszywych screenów, które przedstawiają go w złym świetle.

Chodzi tutaj głównie o sprawę, gdy CzuuX miał wysyłać obraźliwe wiadomości do znajomych Julki z prośbami, żeby się odczepili.

CzuuX prosi, by ludzie dali mu żyć

CzuuX ostatnio miał naprawdę dziwną sytuację. Jego główny kanał słabo prosperuje, ostatnia jego „piosenka” ma nieco ponad 40 tysięcy wyświetleń. Youtuber bazował głównie na filmach na nowym kanale, gdzie nagrywał filmy z Julką.

Od trzech tygodni nie pojawiło się nic nowego, aż do dzisiaj. Na kanał wszedł film, opowiadający o tym, że przedstawiane screeny to fejki, lub wiadomości wysyłane przez samą Julkę. Przytoczony został tutaj screen:

Julka według CzuuXa wiele razy go okłamała, spotykała się z dawnymi znajomymi, którzy mieli obrażać Youtubera.

Film w zasadzie nie wyjaśniła zbyt wiele. CzuuX mówi niezbyt składnie, nie wiadomo tak naprawdę o co dokładnie chodziło i jakie są relacje między nimi. W każdym razie, para nie jest już ze sobą.

Wycieki innych screenów

Jakiś czas temu wyciekły screeny, przedstawiające Julkę w bardzo złym świetle. Nie ma jednak potwierdzenia, że są prawdziwe.

Wychodzi na to, że ten związek był naprawdę toksyczny, a w ostatnich tygodniach przeszedł prawdziwą burzę. Stąd przez 3 tygodnie na kanale CzuuXa nie pojawiały się nowe filmy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka