w

Drama w Xayoo Industries. Jeden z członków zarzuca reszcie masę kłamstw, manipulacji. XI odpowiada

Holak, jedna z osób, które były członkami Xayoo Industries opowiedział, jak z jego perspektywy wyglądał środek Xayoo Industries. Xayoo i reszta chłopaków już słuchała tego na streamie u Lukiego, ale to raczej nie koniec tej historii, ponieważ co chwilę coś w tym temacie się dzieje.


Holak w swoim filmie przez 25 minut opowiada, co według niego nie działało w Xayoo Industries. Warto wspomnieć, że jest to jego perspektywa i jak zawsze w takich sytuacjach, prawda może leżeć gdzieś pośrodku. Szczególnie, że pozostała część “ekipy” mówi kompletnie co innego.

Wszyscy, którzy mniej więcej orientują się w sytuacji XI wiedzieli, że Holak od pewnego czasu jest obok. Teorii na ten temat była cała masa, jedne miały sens, inne zupełnie nie. Na pewno streamer miał duże problemy ze zdrowiem.

XI odpowiedziało na te zarzuty, bez żadnego owijania w bawełnę, bez mydlenia oczu. Xayoo stawiał sprawę bardzo jasno, w wielu kwestiach wyjaśnił wypowiedź Holaka. Teraz trwa stream u Lukiego, Holak nagrywa story na IS.

Artykuł nie zawiera żadnych opinii redaktora, jest przedstawieniem sytuacji. Streszczenie całości jest praktycznie niemożliwe (szczególnie odpowiedzi Xayoo), więc najlepiej pooglądać jutro shoty na Youtube, by zrozumieć całość.

Holak o Xayoo Industries

Holak powiedział naprawdę wiele o tym, co według niego było nie tak. W swojej wiadomości nazwał Japczana “knurem”, któremu nie zależy na relacjach z innymi członkami XI i który za plecami obgaduje resztę. Trudno skrócić 25 minut filmu, dlatego lepiej go po prostu przesłuchać. W filmie słychać bardzo duży żal właśnie do Japczana, który opisywany jest jako zwyczajnie zła osoba. Trzeba trzeba powtórzyć, że jest to perspektywa jednej osoby, Holaka.

Japczan to jednak tylko jeden z wątków. Pojawia się tam kwestia blokowania innych streamerów, przykładowo Rafonixa, czy Pajalocka. Z tego, co mówi Holak, rzeczywiście miało do tego dochodzić. Jest też sprawa “szachisty”. XI miało się nie odpalać, by nie narażać się na komentarze odnośnie mniejszej ilości widzów.

Zarzuty są też wobec Suchara, który miał wybierać współprace ze względu na panujące relacje. Mowa jest również o Popo, który nie chciał utrzymywać z Holakiem kontaktu. Jest tego naprawdę sporo. Pełna wypowiedź, gdyby z jakiegoś powodu zniknęła:

XI odpowiada na to przez kilkadziesiąt minut

W sumie XI odpowiadało na to przez dobrą godzinę. Pełną odpowiedź naprawdę najlepiej zobaczyć na YT, bo jest tam bardzo dużo różnych spraw, które Xayoo bezbłędnie wyjaśnia, bez owijania w bawełnę.

Większość odpowiedzi była skupiona na negowaniu słów Holaka, który w pewnym momencie miał czuć, że wszyscy wokół niego spiskują, choć tak zdaniem XI nie było.Streamer w pewnym momencie miał się zmienić się o 180 stopni i nagle stać inną osobą.

Wiele rzeczy chłopaki przedstawiają zupełnie inaczej, niż Holak i trudno się temu dziwić. W kilku miejscach niektórzy się mocno irytowali mówiąc, że Holak po prostu mówi nieprawdę.

Najwięcej w kwestii sytuacji tłumaczył oczywiście Xayoo, który przyznał, że kilka rzeczy z filmiku było mimo wszystko prawdą. Chociażby to, że XI podkopywało pewność siebie “szachisty” poprzez wysyłanie mu donejtów “stawiając się w roli niezadowolonych widzów”. Jest to jedna z rzeczy, która się zgadzała, wiele innych zdaniem grupy było nieprawdą.

Bardzo mocna wypowiedź Xayoo, chyba podsumowująca całość:

Cała ta sytuacja pokazuje, że nawet w najmocniejszej grupie są rysy i spięcia, ale jak mówi Xayoo, wzajemne odgadywanie się sprawiło, że XI tak długo przetrwało i w obecnym stanie pewnie przetrwa jeszcze pewnie przynajmniej drugie tyle. Być może chłopaki do niektórych spraw podejdą inaczej, może niektóre rzeczy zostaną między nimi wyjaśnione do końca. Na pewno po obu stronach czuć duży żal, że to wszystko w ogóle zostało upublicznione.

To, że w XI nie wszystko było super jest jasne. Różni streamerzy, różne charaktery, bardzo mocne osobowości. Pod filmem Holaka pojawiła się też odpowiedź Paramaxila, o której warto wspomnieć:

Odpowiedź Holaka na odpowiedzi XI:

@Artykuł będzie aktualizowany, sytuacja ciągle się bowiem rozwija.